Σας ενημερώνουμε ότι από Δευτέρα 21 Ιανουαρίου 2019 έως και την Δευτέρα 4 Φεβρουαρίου 2019, θα είναι εφικτή η ηλεκτρονική αξιολόγηση του διδακτικού έργου των ΠΜΣ από τους Μεταπτυχιακούς φοιτητές του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019
Home » Ανακοινώσεις » ΕΝΑΡΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΕΝΑΡΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
![Increase font size](http://blogs.uowm.gr/pmsedad/wp-content/plugins/wp-font-resizer/images/plus.png)
![Decrease font size](http://blogs.uowm.gr/pmsedad/wp-content/plugins/wp-font-resizer/images/minus.png)
![Default font size](http://blogs.uowm.gr/pmsedad/wp-content/plugins/wp-font-resizer/images/reload.png)